Kas ir skābekļa kokteilis?

Tas, ka ikvienam cilvēkam ir vitāli nepieciešams skābeklis, vairumam no mums ir zināms vēl kopš dabaszinību stundām skolas gados. Tomēr diez vai kāds tolaik varēja iedomāties, ka skābekļa terapija (oksigenoterapija) kļūs par vienu no aktuāliem medicīnas un kosmetoloģijas virzieniem, efektīvu veidu, kā var uzturēt veselību, skaistumu un fizisko formu.

Daudzu gadu garumā viens no gardākajiem un populārākajiem skābekļa izmantošanas veidiem ir skābekļa kokteiļu lietošana uzturā.

SKĀBEKĻA KOKTEILIS IR:

  • – Dzēriens, kas piesātināts ar skabekli līdz putu stāvoklim un sastāv no daudziem jo daudziem burbuļiem, kurus piepilda vērtīgās O2 molekulas.
  • – Skābekļa, vitamīnu, minerālvielu un daudzu citu dziedējošo komponentu avots, no kura organisms spēj viegli uzņemt visas šīs vielas, būtiski paplašinot un pastiprinot kokteiļa veselīgo iedarbību.
  • – Viens no ātrākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā ilgstoši piesātināt organismu ar skēbekli.
  • – Ideāls produkts ar zemu kaloriju saturu, kas spēj pastiprināt jebkuru diētu un svara korekcijas programmu iedarbību.
  • – Universāls profilakses līdzeklis ar plašām iespējām un lielām perspektīvām.
  • – Īsts gardums, izcili maigs un gaisīgs saldais ēdiens, kas garšo gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Pateicoties tam, ka ir parādījušies kompakti un droši skābekļa avoti, skābekļa putas tagad ir iespējams pielietot ne vien dažādās medicīnas nozarēs (pediatrijā, ginekoloģijā, dzemdniecībā, pulmonoloģijā, sanatoriju un kūrortu praksē u.c.), bet arī bērnudārzos, skolās, aptiekās, kafejnīcās, sporta klubos, kā arī mājas apstākļos.

 

Leave A Reply